Opet Fuchs

Madeni yağlar

Opet Fuchs Yüksek performanslı yağlar...

Yalnızca, müşterilerini tanıyan, onları dinleyen, ulaşılması kolay ve hızlı iletişime geçebilen firmalar, müşterileri için, özel çözümler geliştirilebilirler.

Fulltech serisi, yenilikçi motor yağı teknolojisine sahip olup, içerdiği modern katıklar sayesinde en zor yol ve sürüş koşullarından ekstra üstün performans gösteren, yüksek viskoziteli setetik motor yağıdır.
Fulllife serisi, benzinli veya dizel motorlu araçların yağlama gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış, kaliteli baz yağlar ve ileri katık teknolojisinin mükemmel kombinasyonu ile formüle edilmiş sentetik bazlı motor yağıdır.
Fullmax serisi, dizel motorlu bine veya hafif ticari araçların yağlama gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş sentetik bazlı motor yağıdır. Yüksek kaliteli baz yağlar ve ileri katık teknolojisi ile geliştirilmiş formülü sayesinde motorda üstün koruma sağlar.

Otomotiv Yağları

Opet Fuchs, binek arabalar, kamyonlar ve tarım veya inşaat makinelerinin ilk dolumunda önde gelen yağ üreticilerinden biridir. Bütün otomotiv uygulamaları için kapsamlı bir yağ serisi ve dünya çapında benzersiz XTL® teknolojisi ile FUCHS gerçekten yeni standartlar getirmektedir.

Motoru çalıştırdıktan sonra, XTL® teknolojisine sahip motor yağları, koruyucu filmlerinin acilen ihtiyaç duyulduğu yerlere aşırı çalıştırma koşullarında bile kolaylıkla ve hızla ulaşır, yağın bütün hizmet ömrü süresince güvenilir koruma sağlar. Böylece sürücü, yakıt tüketiminde azalmanın yanı sıra, daha kolay çalıştırma süreçlerinden ve daha az yıpranmadan faydalanır; yağ tüketimi de aynı viskozite sınıfındaki geleneksel yağlara kıyasla önemli ölçüde düşüktür.

  • Daha iyi soğukta çalıştırma davranışı: Yağlama süresinde %55'e varan hızlanma ve çalıştırma süresinde %35'e varan hızlanma.
  • Daha az yakıt tüketimi: Yakıt tüketiminde %1,7’ye kadar ek azalma.
  • Daha az yağ tüketimi: Yağ tüketiminde %18'e varan azalma.
  • Geliştirilmiş eskime stabilitesi, aşınmada azalma: Yağ değişim aralığı boyunca ve sonrasında iyileştirilmiş performans ve çalıştırma güvenilirliği sağlayan, viskozitede %38 daha düşük artış.
  • E10 ile daha iyi koruma: Yeni E10 yakıtı içeriğindeki etanol bileşeni oksidasyon nedeniyle asit oluşumuna, bu durum da korozyon ve aşınmaya yol açabilir; iyi nötrleme kapasitesi ve oksidasyon stabilitesi ile, yeni XTL® motor yağları bununla başa çıkabilmek için en iyi şekilde donatılmıştır ve motor için ek koruma sağlar.